• Toto téma obsahuje celkem 0 odpovědí. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel dandamen a poslední změna proběhla před 5 roky a 3 měsíci.

Více předmětů pro jednu skupinu v TK

  • Dobrý den,
    chtěla jsem se zeptat, vyučuji výtvarný obor, který je rozdělen do tří předmětů po sobě jdoucích v jednom dni. Je to jedna skupina žáků, stále stejný učitel, jen tři předměty.

    Když dám tisk TK v papírové formě to vypadá jasně: V hlavičce je obor, vypsané všechny předměty, a v tabulce je kolonka „předmět“, což naznačuje, že tam asi můžou být různé. V tabulce k hodnocení je také místo pro několik předmětů, ale v samotném programu si s tím nevím rady: Když založím TK je vždy pouze pro jeden předmět, i když tam můžu překlopit všechny tři hodiny z rozvrhu (které jsou každý jiný předmět). Zapsat jednotlivé hodiny za sebou a změnit značku předmětu se mi taky nepovedlo, protože v jednom dni mi to pustí jen jeden zápis. Znamená to, že ač ta verze pro tisk vypadá jinak, ve skutečnosti musím mít pro každý předmět samostatnou třídnici?

    Pokud ano, můžu mít alespoň jednu skupinu pro všechny tři předměty, nebo i to musí být zvlášť?

    Případně alespoň: Je nějaká možnost překlopit docházku z první hodiny toho dne na dvě po ní následující, abych to nemusela vyplňovat třikrát (většinou když žák nepřijde,tak na žádnou hodinu).

    Děkuji

Musíte být přihlášen pro vkládání nových témat.