Přihláška do soutěží

  • Dobrý den.
    V nově zavedené možnosti (a pro nás i nutnosti) odeslání přihlášky do soutěže jsem narazil na problém.
    Po vyplnění repertoáru jsem při pokusu o odeslání dostal hlášení:
    „Telefonní číslo nemá požadovaný formát…“
    Bohužel se nepíše, které číslo (čísla u žáka i zákonného zástupce mám v pořádku).
    Také by bylo dobré, kdyby program uměl sám odstranit mezery v tel. číslech, protože osobně preferuji ukládání čísel s mezerama kvůli lepší čitelnosti.
    Poslední věc: Byl bych rád, kdyby bylo tyto věci možno zkontrolovat ještě před vyplněním skladeb, aby nebylo potřeba je zadávat pořád dokola po každém neúspěšném pokusu.

    Doufám, že se Vám podaří najít řešení.
    S pozdravem
    Lukáš Bartoš

    Dobrý den, děkujeme za příspěvek, ale bohužel se nám nepodařilo získat seznam chybových situací od autorů systému soutěží. Nicméně telefon se do přihlášek předává pouze od učitele a toto číslo zbavujeme od mezer od první verze přihlášek. Ve Vašem případě ale neprošlo +420, které jste měl na začátku – je předepsán formát 9 číslic jak zobrazuje chybové hlášení soutěžního systému.

    V každém případě odesílání v Klasifikaci funguje tak, že nám známé chyby ošetříme hned například při výběru žáka a pokud je nějaká chyba odchycena až soutěžním systémem, je i přesto možnost v průvodci vyplněním přihlášky Klasifikace kliknout na tlačítko Zpět a některý z údajů doplnit, aniž by se muselo vše vyplňovat znovu.

    Děkujeme
    Pavel Holec

    • Odpověď byla upravena před 7 roky a 7 měsíci uživatelem JPH Software.

Musíte být přihlášen pro vkládání nových témat.