Náhradní výuka – postup zápisu?

  • Dobrý den,
    rád bych se zeptal, jaký je správný zápis zadávání náhradní výuky do Klasifikace?
    Konkrétně mi jde o případ, kdy je výuka z nějakého důvodu zrušena a nahrazována v jiný den – jak to správně zapsat? Zatím jsem rušenou výuku označil v zápisu jako „-“ (zrušenou) a zapsal důvod zrušení, pak založil na jiný datum mimořádnou hodinu, kterou jsem označil jako „/“ (odučenou) a zapsal odkaz na zrušenou hodinu a novou látku. Bohužel však vedení školy za mnou přišlo s tím, že se mi v měsíčním výkazu „namnožily“ hodiny – jakoby hodiny označené jako zrušené se do výkazu započítávaly jako odučené, a mimořádné hodiny byly navíc jako přesčasové..

    Jak to tedy udělat správně, aby bylo v TK vidět, že jedna hodina byla zrušena a nahrazena v jiný den? Zatím jsem byl instruován, abych zápis z náhradní hodiny z jiného dne psal do data zrušené hodiny s nějakou vysvětlivkou v textu zápisu…to mi ale přijde jako ne úplně „košer“ řešení, spíše jako improvizované nouzové řešení, navíc v TK dost nepřehledné a zavádějící.. :-/

    Mohl by mi, prosím, někdo poradit?

    Moc děkuji

    Robert Pošvář

    Dobrý den,
    napište nám prosím na info@jphsw.cz konkrétně o kterou školu se jedná a podíváme se zda u Vás není něco špatně nastavené. Na výkazy nemůže mít vliv, když je jedna hodina neodučená s „-“ a vložena za ní mimořádná v jiném termínu.
    Pěkný den JPH Software s.r.o.

Musíte být přihlášen pro vkládání nových témat.