• Toto téma obsahuje celkem 1 odpověď. Do diskuze (2 diskutující) se naposledy zapojil uživatel JPH Software a poslední změna proběhla před 8 roky.

celkový počet žáků

  • Dobrý den, chtěl bych se zeptat, na čí straně je chyba (zda na Vaší nebo na straně naší školy).Náš celkový počet – maximální kapacita školy byla v pořádku, a nyní má naše škola cca o 100 žáků více (toto číslo se změnilo během jednoho dne). Záměrně neuvádím ZUŠ, protože jsem pouze řadový učitel, a jako takový samozřejmě nemám práva, abych viděl veškerý pohyb ve Vašem programu. Osobně si myslím, že naše nové vedení neumí s programem dobře pracovat, a že paní ředitelka pravděpodobně nechtěně „zdvojuje“ žáky, a přiděluje jim špatné hl. předměty.Anebo je druhá varianta, že se vyskytl problém s programem samotným, ale jelikož jsem zde žádné připomínky ke špatnému fungování Klasifikace nenašel, tak se mi to nejeví jako pravděpodobné. Vše se proto na naší ZUŠ nyní přepočítává ručně a papírově!!Do této doby byl Váš program skvělý, a až na malé vyjímky, výdy vše šlapalo na výbornou. Děkuji za Vaši odpověď.

    Dobrý den, děkujeme za dotaz, který rádi vysvětlíme. Aby Klasifikace mohla spočítat žáky naprosto přesně, je potřeba mít nastavené volby statistiky u předmětů. Pokud nám napíšete na email o kterou ZUŠ jde a pokud používá Vaše ZUŠ Klasifikaci HB + NET (napsáno v záhlaví – prvním řádku programu) můžeme to zkontrolovat a přímo také srovnat…

Musíte být přihlášen pro vkládání nových témat.